Pri nákupe nad 300 € získate cestovnú šperkovnicu v hodnote 14 € ako DARČEK ZDARMA. Akcia platí od 13. 01. 2021 do 24. 01. 2021.
Čakajte prosím...

Získajte trendy cestovnú šperkovnicu zdarma!

ALOve Blog — 13.01.2021

MÁME PRE VÁS DARČEK!

Nenechajte si ujsť našu limitovanú ponuku a získajte trendy cestovnú šperkovnicu ako darček zdarma.

Štýlová šperkovnica ZDARMA

Pri nákupe šperkov na e-shope www.alove.sk nad 300 € získate praktickú cestovnú šperkovnicu v trendy mint farbe v hodnote 14 € ako darček zdarma. Majte svoje trblietavé poklady vždy bezpečne a prehľadne uložené. Akcia platí od 13. 01. 2021 do 24. 01. 2021.

ZÍSKAŤ DARČEK

Ďalšie články

Z nášho blogu

Diamantové darčekové sety

Máme pre vás tipy na tie najkrajšie darčeky týchto Vianoc. Objavte naše diamantové bestsellery - najobľúbenejší náramky, náhrdelníky, náušnice a prstene - a vyskladajte si trblietavé darčekové sety na...

ČÍTAŤ VIAC

Black Friday. Black Diamonds.

V ALOve aj na Black Friday vsádzame na kvalitu a nevšedný luxus, a preto prinášame exkluzívny výber šperkov s diamantmi v neobvyklom odtieni.

ČÍTAŤ VIAC

Pravý diamant pre tú pravú

Skutočnú lásku spečatí len zásnubný prsteň s diamantom, ktorý je rovnako pevný ako ten najhlbší cit. Hľadáte prsteň pre ženu svojho srdca? V širokej ponuke ALOve zaručene nájdete ten pravý.

ČÍTAŤ VIAC

Splňte si tento rok vaše diamantové sny

Neodkladajte výber vianočných darčekov na poslednú chvíľu. Myslite na svojich milovaných už teraz a pripravte si pre nich trblietavé prekvapenie, na ktoré len tak nezabudnú. Nadeľte si pod stromček ra...

ČÍTAŤ VIAC