Rezervácia termínu
Butiky

Bratislava, Brno, Praha

alove-logo
0
0 €

FAQ

Všetky materiály na výrobu šperkov ALOve prechádzajú dôkladnou kontrolou kvality. Klenoty sú označené platnými štátnymi puncovými značkami, ktoré dokladajú, že sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú platným európskym normám.

Každý ALOve šperk je zo 14 alebo 18-karátového žltého, bieleho alebo ružového zlata.

V našich šperkoch nájdete zasadené iba tie diamanty, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky. Tie najkvalitnejšie diamanty nakupujeme na prestížnych svetových burzách vo vyhlásených centrách svetového diamantového trhu. Každý diamantový šperk od ALOve je samozrejme vybavený certifikátom pravosti.

Rozhodli ste sa obdarovať vašu milovanú osobu diamantovým šperkom a neviete si rady s výberom vhodného diamantu? Či už ide o zásnubný prsteň, diamantové náušnice alebo luxusný náhrdelník, ukážeme vám, na čo sa pred samotným nákupom zamerať. Viac v sekcii Sprievodca výberom diamantu.

Stiahnite si list veľkostí prsteňov. Priložte svoj súčasný prsteň (alebo prsteň vašej snúbenice) na vytlačený papier a nájdite najlepšiu zhodu krytia vnútorného priemeru s vyobrazenou veľkosťou. Číslo nad kružnicou predstavuje veľkosť vhodného prsteňa.