Rezervácia termínu
Butiky

Bratislava, Brno, Praha

alove-logo
0
0 €

Sme ALOve

Česká klenotnícka spoločnost, srdce a ruky tých najlepších šperkárov

PREJSŤ NA ŠPERKY

Na začiatku bola láska

Láska k vzácnym kovom a drahým kameňom, ktorých spojenie vytvorí dokonalý šperk. Klenotník Alojz Ryšavý pred takmer dvadsiatimi piatimi rokmi začal budovať spoločnosť ALO diamonds, ktorá je dnes synonymom vysokej kvality a luxusu. Zdobí ženy nielen v Čechách, ale aj vo svete, kde budí poctivá klenotnícka ručná práca veľký rešpekt.

Značka ALOve je mladšou sestrou ALO Diamonds

Je to veľká rebelka, ktorá prináša moderné, trendy a neopozerané šperky pre sebavedomé ženy a dievčatá. V každom originálnom kúsku, ktorý navrhli a ručne vyrobili naši majstri šperkári, sa trbliece diamant.

Vyrábame výhradne zo špičkových materiálov

Tie najkvalitnejšie diamanty nakupujeme na prestížnych svetových burzách vo vyhlásených centrách svetového diamantového trhu. V našich šperkoch nájdete zasadené iba tie diamanty, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky. Každý diamantový šperk od ALOve je samozrejme vybavený certifikátom pravosti.

 

Vyberáme z ALOve

Zákazníci sú naše najvzácnejšie šperky


…a s láskou sa o nich staráme. V našich butikoch pracujú vyškolení odborníci, ktorí vám radi poradia s výberom darčeka pre všetky príležitosti alebo pre seba. Nikdy totiž nie je neskoro sa začať rozmaznávať.

ALOve šperky si môžete prezrieť, vyskúšať, zakúpiť a nechať ošetriť v príjemnom prostredí našich butikov, kde vám radi poradíme.

 

Darček pre každú príležitosť

K narodeninám, výročiu, zásnubám a svadbe, narodeniu dieťaťa, maturite a promócii, z lásky, ako poďakovanie, alebo len tak...

 

Nakupovať šperky ALOve

PREJSŤ NA ŠPERKY