Rezervácia termínu
Butiky

Bratislava, Brno, Praha

alove-logo
0
0 €

Darčeky pre ženy vášho života

21. 08. 2023

Obdarujte svoje najmilšie darčekom, ktorý budú mať stále pri sebe. Diamant, ktorý utvrdí vaše puto, vyjadrí vašu vďaku a stane sa symbolom vašej lásky.

Darčeky pre ženy vášho života

Gift guide od nás pre vás
 

Ženy rady vyjadrujú svoju osobnosť módou a doplnkami, preto by každá mala mať svoju personalizovanú šperkovnicu, ktorá ju definuje. Darovať šperk je skvelý spôsob, ako dať žene najavo, že ju vidíte a viete, čo má rada. Aby sme vám výber darčeka pre priateľku, manželku, kamarátku, babičku alebo mamičku uľahčili, pripravili sme pre vás gift guide. Pri šperkoch sa väčšinou nemusíte zaoberať správnou veľkosťou, preto môžete oveľa viac času venovať výberu designu, aby bol čo najviac nápaditý a urobil tak čo najväčšiu radosť.

 

Babičky si tiež zaslúžia rozmaznávať


Ukazovala vám v detstve babička svoje šperky a rozprávala k nim historky, kedy a od koho ich kedy dostala? Pamätáte si babičku, ako k šatám s vypchanými ramenami a ozdobným golierom nosievala ružové perly okolo krku? Je na čase poďakovať babičke za roky rozmaznávania a krupicovej kaše a urobiť jej radosť novým šperkom. S naším gift guidom bude výber jednoduchý!

 

Marketing