ZNOVA OTVÁRAME! Od pondelka 19.4. môžete opäť prísť do našich butikov. Príďte si pozrieť trblietavé novinky zo sveta diamantov.

Čakajte prosím...

Výnimočný deň si zaslúži mimoriadny šperk

ALOve Blog — 08.03.2021

Vyznanie lásky exkluzívnym prsteňom

Plánujete, že svoju drahú polovičku požiadate o ruku? Túto jedinečnú chvíľu si zapamätáte na celý život, preto je veľmi dôležité, akým šperkom vyznáte svoju lásku. Ak jej chcete ukázať, aký drahocenný a pevný je váš cit, dokážete to len pravým diamantom.

V našej ponuke nájdete zásnubný prsteň v každej cenovej kategórii

Vaše rozhodnutie ozdobiť ju diamantom, nemusí rovno znamenať, že na to miniete celoživotné úspory. V ALOve ponuke zásnubných prsteňov nájdete nádherné kúsky už od 180€.

Minimalistické zásnubné prstene

Klasickým zásnubným prsteňom nemôžete nikdy urobiť krok vedľa. Je už len na vás, či zvolíte tradičné žlté, jemné biele alebo nežné ružové zlato, s jedným centrálnym diamantom alebo jednoduchou obrúčkou s malými kameňmi.

Exkluzívne zásnubné prstene po vzore svetových hviezd

Túži vaša partnerka po podobnom šperku, aký nosí vojvodkyňa Kate, herečka Mila Kunis alebo Katy Perry. Inšpirujte sa na našich stránkach a určite si vyberiete kúsok, v ktorom vaša budúca manželka zažiari!

Originálny šperk, ktorý vyzdvihne jej jedinečnosť

Pri výbere snubného prsteňa sa nemusíte držať len klasiky. Zvolit môžete rôzne tvary alebo druhy farebných kameňov. Darujte jej nevšedný klenot, ktorý každého zaujme.

Prezrieť všetky zásnubné prstene

Na veľkosti záleží

Dôležité pri výbere prsteňa nie je len jeho dizajn, ale aj veľkosť diamantu a samotného prsteňa. Samozrejmosťou je, že pri nákupe od ALOve dostane váš vysnívaný zásnubný prsteň v luxusnom darčekovom balení. Ak potrebujete poradiť, pozrite sa na nášho sprievodcu výberom diamantu a stiahnite si tabuľku veľkostí prsteňov.

Ďalšie články

Z nášho blogu

Pustite farby do vášho života

Farby nám do života prinášajú radosť. V kolekcii ALOve Bonbons nájdete množstvo druhov drahých kameňov, ktoré hýria tými najkrajšími a najrôznejšími farbami. Je už len na vás či zvolíte drahokamy rubí...

ČÍTAŤ VIAC

Obdarujte ženy svojho života

Ako vyzdvihnúť ženskú krásu lepšie ako nádherným šperkom. Kvet zvädne, bonboniéra sa zje, potešte ženu svojho života niečím, čo bude mať na celý život. Ukážte, ako dobre ju poznáte a ako veľa pre vás ...

ČÍTAŤ VIAC

Získajte trendy cestovnú šperkovnicu zdarma!

Nenechajte si ujsť našu limitovanú ponuku a získajte trendy cestovnú šperkovnicu ako darček zdarma.

ČÍTAŤ VIAC

Diamantové darčekové sety

Máme pre vás tipy na tie najkrajšie darčeky. Objavte naše diamantové bestsellery - najobľúbenejší náramky, náhrdelníky, náušnice a prstene - a vyskladajte si trblietavé darčekové sety na mieru. Pri vý...

ČÍTAŤ VIAC