PRE DIŠTANČNÝ NÁKUP SME TU STÁLE PRE VÁS AJ V NAŠICH BUTIKOCH! Šperky si môžete vybrať a rezervovať prostredníctvom nášho e-shopu a vyzdvihnúť na butiku.

Čakajte prosím...

Vianoce sú ideálny čas na žiadosť o ruku

ALOve Blog — 20.10.2021

Zásnuby pri vianočnom stromčeku

Blíži sa pomaly, ale isto najkrajšie obdobie roka. Zasnežená krajina, teplo domova, vianočné svetielka a ozdoby, jednoducho dokonalá romantika. Urobte tieto Vianoce nezabudnuteľnými a darujte niečo naozaj výnimočné. Darček na celý život, ktorý vám bude pripomínať vašu lásku! Výber správneho prsteňa pre ženu vášho života je významná udalosť, ktorá si zaslúži dostatok času a široký výber. V ALOve nájdete tie najkrajšie kúsky v klasickom, modernom aj netradičnom štýle, v troch farbách zlata. Prezrite si našu ponuku a vyberte si žiarivý diamantový prsteň, ktorý rozžiari jej tvár a vy získate svoje vytúžené "ÁNO".

Urobte vaše sviatky ešte výnimočnejšie

Dajte svojej milovanej ten najkrajší darček - vedomie, že chcete spolu stráviť zvyšok života. Darujte na Vianoce ten pravý prsteň, pretože ona je tá pravá. Buďte pri žiadosti originálny a darujte jej adventný kalendár s veľkým prekvapením, zaveste prsteň na stromček alebo imelo, alebo ho ukryte do iného darčeka. Ukážte, ako dobre ju poznáte, nielen tým, ako ju požiadate o ruku, ale aj výberom dizajnu prsteňa. Má vaša vyvolená rada klasický alebo moderný štýl, minimalizmus alebo okázalosť? Nosí viac ružové, biele alebo žlté zlato? Odpovedzte na tieto otázky a už len nájdite ten správny zásnubný prsteň.

Dokonalá romantika

Vianočné obdobie je romantika sama o sebe, podtrhnite túto atmosféru ešte viac a darujte svojej milovanej diamant, ktorý navždy zostane iskrivou pripomienkou vašej spoločnej lásky a šťastia. Vyberte šperk zo zlata tej najvyššej, osadený pravými briliantmi alebo menej tradičný s farebným drahokamom, či polodrahokamom.

Najsladší cit, najkrajší prsteň

Diamant je symbolom večnej lásky a vernosti, jeho čistota a nezničiteľnosť zosobňuje materiálne a duchovné bohatstvo, oddanosť a trvácnosť vzťahov. Preto ak hľadáte tie správne slová, ktorými by ste vyjadrili hĺbku svojich citov, vedzte, že diamantový prsteň to urobí za vás. Od nás dostanete luxusné darčekové balenie a možnosť nakúpiť pohodlne z domu a získať bezplatnú dopravu alebo osobný prístup s odborným poradenstvom v našich butikoch.

Prezrieť prstene

Ďalšie články

Z nášho blogu

Dotyk Vianoc

Najkrajšie obdobie roka sa nezadržateľne blíži a je najvyšší čas vybrať darčeky pre svojich blízkych. Potešte ich briliantovými šperkami so zimným nádychom alebo vianočným hitom roku 2021 - zelenou fa...

ČÍTAŤ VIAC

The black is everywhere

Black Friday v ALOve nie je o zľavách, pretože diamanty svoju hodnotu nestrácajú, práve naopak. Čierna farba symbolizuje eleganciu, silu a sofistikovanosť a v kombinácii so zlatými šperkami pôsobí dos...

ČÍTAŤ VIAC

Trblietavé prekvapenie pod stromčekom

Myslite na svojich blízkych a nakúpte tie najkrajšie diamantové darčeky od ALOve už od 120€. Svojich milovaných môžete potešiť štýlovým náramkom, moderným náhrdelníkom alebo krásnymi prsteňmi či náušn...

ČÍTAŤ VIAC

Máme pre vás darček

Nezmeškajte našu limitovanú ponuku a získajte módny náramok ako darček zadarmo.

ČÍTAŤ VIAC