PRE DIŠTANČNÝ NÁKUP SME TU STÁLE PRE VÁS AJ V NAŠICH BUTIKOCH! Šperky si môžete vybrať a rezervovať prostredníctvom nášho e-shopu a vyzdvihnúť na butiku.

Čakajte prosím...

Trblietavé prekvapenie pod stromčekom

ALOve Blog — 16.11.2021

Splňte si svoje sny o diamantových šperkoch

Myslite na svojich blízkych a nakúpte tie najkrajšie diamantové darčeky od ALOve už od 120€. Svojich milovaných môžete potešiť štýlovým náramkom, moderným náhrdelníkom alebo krásnymi prsteňmi či náušnicami posiatymi diamantmi. Zlaté šperky sú hodnotným darčekom, ktorý je v kombinácii s nadčasovým dizajnom stávkou na istotu. Prezrite si našu širokú ponuku a splňte si svoje sny o diamantových šperkoch za dostupnú cenu.

Diamond Christmas

Diamantové Vianoce s ALOve sú plné lásky a lesku. Vlastniť diamant je niečo, po čom túži každá žena, doprajte jej tento pocit tento rok pod vianočným stromčekom. Náhrdelníky od našich dizajnérov sú jemné s drobným briliantom, ale nájdete aj luxusné kúsky posiate diamantmi. Jedno majú spoločné - obdarovanému prinášajú rozžiarené oči a obrovský úsmev na tvári.

Náhrdelníky a prívesky

Rozjasnite svoje sviatky

Náušnice sú ozdobou každej ženy a dokážu dokonale rozjasniť celú tvár. V ALOve nájdete rôzne tvary a prevedenia náušníc v rôznych cenových reláciách, z ktorých si vyberie naozaj každý. Dokonca sa pri výbere darčeka nemusíte starať ani o ozdobné balenie, pretože od nás dostanete luxusnú krabičku na šperk a darčekové balenie zadarmo.

Náušnice

Trblietavé darčky

Naše šperky sú vyrobené len z najkvalitnejšieho 14 karátového zlata v ružovej, bielej alebo žltej farbe. Kombinácia vzácneho kovu, briliantov alebo drahých kameňov je presne to, čo dodá každému outfitu ten správny šmrnc a zvýrazní krásu jeho nositeľky. Výhodou minimalistického dizajnu je možnosť vrstvenia šperkov, takže budete mať viac tipov na darčeky do budúcna.

Všetky darčeky

Ďalšie články

Z nášho blogu

Dotyk Vianoc

Najkrajšie obdobie roka sa nezadržateľne blíži a je najvyšší čas vybrať darčeky pre svojich blízkych. Potešte ich briliantovými šperkami so zimným nádychom alebo vianočným hitom roku 2021 - zelenou fa...

ČÍTAŤ VIAC

The black is everywhere

Black Friday v ALOve nie je o zľavách, pretože diamanty svoju hodnotu nestrácajú, práve naopak. Čierna farba symbolizuje eleganciu, silu a sofistikovanosť a v kombinácii so zlatými šperkami pôsobí dos...

ČÍTAŤ VIAC

Máme pre vás darček

Nezmeškajte našu limitovanú ponuku a získajte módny náramok ako darček zadarmo.

ČÍTAŤ VIAC

Pomôžte kúpou šperku ALOve Naděje by Bára Nesvadbová

Česká klenotnícka značka ALOve bude aj tento rok pomáhať potrebným. Minuloročná úspešná spolupráca klenotníctva ALOve a známej českej spisovateľky Báry Nesvadbovej bola zavŕšená odovzdaním šeku z pred...

ČÍTAŤ VIAC