Pri nákupe nad 300 € získate cestovnú šperkovnicu v hodnote 14 € ako DARČEK ZDARMA. Akcia platí od 13. 01. 2021 do 24. 01. 2021.
Čakajte prosím...

Talizmany ALOve pre šťastie a ich význam

ALOve Blog — 10.06.2019

Šťastie v mnohých podobách

História talizmanov siaha až do paleolitu, ale najväčší rozkvet zažívala v starovekom Egypte, kde sa zdobili zlatom či vybrusovali z drahých kameňov. Od tej doby sa ich obľuba znásobila. Vyrábajú sa totiž s vierou, že druhému prinesú šťastie, preto sú skvelým darčekom pre partnera, kamarátku alebo deti.

Štvorlístok

Legenda hovorí, že keď bola Eva vyhnaná z raja, ukryla do svojich vlasov štvorlístok, ktorý potom predniesla na svet. Nájsť dnes v prírode tento malý zázrak nie je ľahké, a preto si šťastie zaistite šperkom ALOve v tvare pravidelného štvorlístka. Ten ochraňuje a je tiež poslom zdravia a bohatstva.

Strom života

Hovorí sa o ňom, že je to strom z Raja alebo obraz placenty, ktorá odovzdáva živiny novému životu. Prívesok ALOve Strom života majiteľovi dodáva potrebnú životnú energiu a vitalitu z fyzického a duchovného sveta. Prináša mu tiež šťastie, múdrosť, upevňuje rodinné putá a hodnoty.

Ruka Fatimy

V niektorých kultúrach symbolizuje ruku Božiu alebo ruku Márie, ale všade pôsobí ako ochranný amulet pred nebezpečenstvom, urieknutím alebo komplikáciami pri cestovaní. Ochraňuje ale aj tehotné ženy a tie tesne pred pôrodom, keď sú veľmi zraniteľné. Je skvelým darčekom od partnera alebo pre kamarátku.

Lotosový kvet

Lotosový kvet je symbolom čistého srdca a energie a pomáha pri celkovej očiste organizmu. Šperky s lotosovým kvetom sú veľmi obľúbené u žien, ktoré majú rady jogu, meditáciu a východné kultúry. Nosí sa tiež preto, že udržiava mladistvú energiu v tele a jasnú myseľ.

Ďalšie články

Z nášho blogu

Získajte trendy cestovnú šperkovnicu zdarma!

Nenechajte si ujsť našu limitovanú ponuku a získajte trendy cestovnú šperkovnicu ako darček zdarma.

ČÍTAŤ VIAC

Diamantové darčekové sety

Máme pre vás tipy na tie najkrajšie darčeky týchto Vianoc. Objavte naše diamantové bestsellery - najobľúbenejší náramky, náhrdelníky, náušnice a prstene - a vyskladajte si trblietavé darčekové sety na...

ČÍTAŤ VIAC

Black Friday. Black Diamonds.

V ALOve aj na Black Friday vsádzame na kvalitu a nevšedný luxus, a preto prinášame exkluzívny výber šperkov s diamantmi v neobvyklom odtieni.

ČÍTAŤ VIAC

Pravý diamant pre tú pravú

Skutočnú lásku spečatí len zásnubný prsteň s diamantom, ktorý je rovnako pevný ako ten najhlbší cit. Hľadáte prsteň pre ženu svojho srdca? V širokej ponuke ALOve zaručene nájdete ten pravý.

ČÍTAŤ VIAC