ZNOVA OTVÁRAME! Od pondelka 19.4. môžete opäť prísť do našich butikov. Príďte si pozrieť trblietavé novinky zo sveta diamantov.

Čakajte prosím...

Talizmany ALOve pre šťastie a ich význam

ALOve Blog — 10.06.2019

Šťastie v mnohých podobách

História talizmanov siaha až do paleolitu, ale najväčší rozkvet zažívala v starovekom Egypte, kde sa zdobili zlatom či vybrusovali z drahých kameňov. Od tej doby sa ich obľuba znásobila. Vyrábajú sa totiž s vierou, že druhému prinesú šťastie, preto sú skvelým darčekom pre partnera, kamarátku alebo deti.

Štvorlístok

Legenda hovorí, že keď bola Eva vyhnaná z raja, ukryla do svojich vlasov štvorlístok, ktorý potom predniesla na svet. Nájsť dnes v prírode tento malý zázrak nie je ľahké, a preto si šťastie zaistite šperkom ALOve v tvare pravidelného štvorlístka. Ten ochraňuje a je tiež poslom zdravia a bohatstva.

Strom života

Hovorí sa o ňom, že je to strom z Raja alebo obraz placenty, ktorá odovzdáva živiny novému životu. Prívesok ALOve Strom života majiteľovi dodáva potrebnú životnú energiu a vitalitu z fyzického a duchovného sveta. Prináša mu tiež šťastie, múdrosť, upevňuje rodinné putá a hodnoty.

Ruka Fatimy

V niektorých kultúrach symbolizuje ruku Božiu alebo ruku Márie, ale všade pôsobí ako ochranný amulet pred nebezpečenstvom, urieknutím alebo komplikáciami pri cestovaní. Ochraňuje ale aj tehotné ženy a tie tesne pred pôrodom, keď sú veľmi zraniteľné. Je skvelým darčekom od partnera alebo pre kamarátku.

Lotosový kvet

Lotosový kvet je symbolom čistého srdca a energie a pomáha pri celkovej očiste organizmu. Šperky s lotosovým kvetom sú veľmi obľúbené u žien, ktoré majú rady jogu, meditáciu a východné kultúry. Nosí sa tiež preto, že udržiava mladistvú energiu v tele a jasnú myseľ.

Ďalšie články

Z nášho blogu

Pustite farby do vášho života

Farby nám do života prinášajú radosť. V kolekcii ALOve Bonbons nájdete množstvo druhov drahých kameňov, ktoré hýria tými najkrajšími a najrôznejšími farbami. Je už len na vás či zvolíte drahokamy rubí...

ČÍTAŤ VIAC

Výnimočný deň si zaslúži mimoriadny šperk

Plánujete, že svoju drahú polovičku požiadate o ruku? Túto jedinečnú chvíľu si zapamätáte na celý život, preto je veľmi dôležité, akým šperkom vyznáte svoju lásku. Ak jej chcete ukázať, aký drahocenný...

ČÍTAŤ VIAC

Obdarujte ženy svojho života

Ako vyzdvihnúť ženskú krásu lepšie ako nádherným šperkom. Kvet zvädne, bonboniéra sa zje, potešte ženu svojho života niečím, čo bude mať na celý život. Ukážte, ako dobre ju poznáte a ako veľa pre vás ...

ČÍTAŤ VIAC

Získajte trendy cestovnú šperkovnicu zdarma!

Nenechajte si ujsť našu limitovanú ponuku a získajte trendy cestovnú šperkovnicu ako darček zdarma.

ČÍTAŤ VIAC