Čakajte prosím...

Lucky Numbers & Letters: Vaše šťastné číslo a písmeno s diamantom

ALOve Blog — 18.08.2020

Vaše číslo, vaše písmeno, váš osobitý príbeh

Hľadáte originálny darček, ktorý zaručene vykúzli úsmev všetkým obdarovaným? Stavte na diamantové šperky so šťastným číslom z kolekcie ALOve Lucky Numbers alebo písmenom z kolekcie ALOve Letters, za ktorým sa skrýva osobitý príbeh. A nezabudnite, že z času na čas treba obdarovať aj seba!

Máte svoje šťastné číslo?

Magická sila čísel fascinuje ľudstvo už po stáročia. Starí Egypťania ich vysekávali do kameňov, Mayovia vďaka nim prepočítali svoj kalendár a naši klenotníci do nich v kolekcii Lucky Numbers vložili svoj talent. A máte vy svoje šťastné číslo? Na minimalistickom náramku alebo náhrdelníku zo 14kt bieleho, žltého alebo ružového zlata sa bude skvele vynímať. Každé číslo navyše zdobí trblietavý diamant.

MALÝ TIP: Viete, ako si vypočítate svoje životné číslo? Spočítajte celý dátum narodenia a výsledok sčítajte tak dlho, kým nedostanete jednociferné číslo. Vaše čísla - váš život. Využite ich energiu vo svoj prospech.

PREZRIEŤ KOLEKCIU LUCKY NUMBERS

Vaše písmeno, váš príbeh

Trblietavá krása kolekcie ALOve Letters - to sú diamantové písmená, ktoré každého upútajú a iba vy viete, čo sa za nimi skrýva... Iniciálky vás alebo vašej lásky? Význam písmenka zostane navždy len vaším tajomstvom, ak budete chcieť.

Minimalistické náramky a náhrdelníky z kolekcie ALOve Letters prepája jemná retiazka zo 14kt bieleho, ružového alebo žltého zlata s písmenom podľa vášho želania. Písmená sme ozdobili diamantmi, aby sa vám na krku alebo na ruke krásne trblietali.

PREZRIEŤ KOLEKCIU LETTERS

Ďalšie články

Z nášho blogu

Pravý diamant pre tú pravú

Skutočnú lásku spečatí len zásnubný prsteň s diamantom, ktorý je rovnako pevný ako ten najhlbší cit. Hľadáte prsteň pre ženu svojho srdca? V širokej ponuke ALOve zaručene nájdete ten pravý.

ČÍTAŤ VIAC

Splňte si tento rok vaše diamantové sny

Neodkladajte výber vianočných darčekov na poslednú chvíľu. Myslite na svojich milovaných už teraz a pripravte si pre nich trblietavé prekvapenie, na ktoré len tak nezabudnú. Nadeľte si pod stromček ra...

ČÍTAŤ VIAC

It's all about the ring

Obzeráte sa po originálnom prsteni len tak pre radosť alebo si vyberáte ten pravý, ktorý vás bude zdobiť do konca života? Nechajte sa inšpirovať našou ponukou zásnubných prsteňov i štýlových kúskov na...

ČÍTAŤ VIAC

ALOve Symbols: Môj diamantový talizman

My tiež, preto sme preskúmali všetky magické talizmany a vybrali pre vás tie najzaručenejšie. Či už dávate prednosť tradičnému krížiku, obľúbenému symbolu nekonečna, tajomnému mesiacu alebo amuletu v...

ČÍTAŤ VIAC