ZNOVA OTVÁRAME! Od pondelka 19.4. môžete opäť prísť do našich butikov. Príďte si pozrieť trblietavé novinky zo sveta diamantov.

Čakajte prosím...

Šperky so znamením zverokruhu

ALOve Blog — 20.08.2019

Viete, čo o vás vypovedá vaše znamenie? Alebo aký bude váš osud?

Či už ste závislí na čítaní svojho horoskopu, patríte medzi milovníkov hviezd alebo ste len pyšní na svoje znamenie, odhaľte, čo sa vo vás skrýva. Vyzdvihnite aj vy svoje silné stránky so zlatými diamantovými šperkami ALOve so znamením zverokruhu.

Spontánny oheň: Baran, Strelec, Lev

Baran je typický svojím silným a energickým konaním. Ide si za svojimi snami a hľadá svoju spriaznenú dušu. Strelec hýri optimizmom a rád sa v živote usmieva. Najšťastnejší je, keď má okolo seba svojich priateľov. Lev v sebe skrýva temperamentnú a energickú dušu. Má vysoké sebavedomie a nebojí sa to ostatným ukázať.

Energická zem: Býk, Panna, Kozorožec

Býk v sebe ukrýva veľmi elegantné a štýlové vystupovanie. Vo veciach má rád poriadok a stráži si svoje súkromie. Panna žije v realite, ale je to aj rojko, ktorý si ide za svojimi snami. V živote má rada vo veciach poriadok a organizovanosť. Kozorožec je typický svojou pokojnou a vyrovnanou povahou. Rád o veciach premýšľa a jeho činy teda predchádza premyslený plán.

Neuchopiteľný vzduch: Blíženci, Váhy, Vodnár

Blíženci v sebe ukrývajú niekoľko osobností. Sú kreatívni, otvorení, priateľskí a hýria pozitívnou náladou. Váhy sú elegantné znamenie, ktoré oplýva logickým myslením a rado sa pohybuje medzi ľuďmi. Vodnár je silnou a nezávislou osobnosťou, ktorá vie svojou slobodomyseľnosťou zaujať. K spokojnému životu potrebuje slobodu.

Neskrotná voda: Ryby, Rak, Škorpión

Ryby vynikajú svojou citlivosťou a empatiou. Možno sa na prvý pohľad zdá, že sú silné, ale vnútri sú veľmi zraniteľné. Rak je mimoriadne emocionálne založené stvorenie, ktoré sa riadi svojou intuíciou. Rodina a láska sú pre neho na prvom mieste. Škorpión má veľmi výnimočnú dušu, ktorá v sebe ukrýva hlboké city. Má silnú intuíciu a sebadôveru.

VIAC Z KOLEKCIE ZODIAC

Ďalšie články

Z nášho blogu

Pustite farby do vášho života

Farby nám do života prinášajú radosť. V kolekcii ALOve Bonbons nájdete množstvo druhov drahých kameňov, ktoré hýria tými najkrajšími a najrôznejšími farbami. Je už len na vás či zvolíte drahokamy rubí...

ČÍTAŤ VIAC

Výnimočný deň si zaslúži mimoriadny šperk

Plánujete, že svoju drahú polovičku požiadate o ruku? Túto jedinečnú chvíľu si zapamätáte na celý život, preto je veľmi dôležité, akým šperkom vyznáte svoju lásku. Ak jej chcete ukázať, aký drahocenný...

ČÍTAŤ VIAC

Obdarujte ženy svojho života

Ako vyzdvihnúť ženskú krásu lepšie ako nádherným šperkom. Kvet zvädne, bonboniéra sa zje, potešte ženu svojho života niečím, čo bude mať na celý život. Ukážte, ako dobre ju poznáte a ako veľa pre vás ...

ČÍTAŤ VIAC

Získajte trendy cestovnú šperkovnicu zdarma!

Nenechajte si ujsť našu limitovanú ponuku a získajte trendy cestovnú šperkovnicu ako darček zdarma.

ČÍTAŤ VIAC