Čakajte prosím...

Šperky so znamením zverokruhu

ALOve Blog — 20.08.2019

Viete, čo o vás vypovedá vaše znamenie? Alebo aký bude váš osud?

Či už ste závislí na čítaní svojho horoskopu, patríte medzi milovníkov hviezd alebo ste len pyšní na svoje znamenie, odhaľte, čo sa vo vás skrýva. Vyzdvihnite aj vy svoje silné stránky so zlatými diamantovými šperkami ALOve so znamením zverokruhu.

Spontánny oheň: Baran, Strelec, Lev

Baran je typický svojím silným a energickým konaním. Ide si za svojimi snami a hľadá svoju spriaznenú dušu. Strelec hýri optimizmom a rád sa v živote usmieva. Najšťastnejší je, keď má okolo seba svojich priateľov. Lev v sebe skrýva temperamentnú a energickú dušu. Má vysoké sebavedomie a nebojí sa to ostatným ukázať.

Energická zem: Býk, Panna, Kozorožec

Býk v sebe ukrýva veľmi elegantné a štýlové vystupovanie. Vo veciach má rád poriadok a stráži si svoje súkromie. Panna žije v realite, ale je to aj rojko, ktorý si ide za svojimi snami. V živote má rada vo veciach poriadok a organizovanosť. Kozorožec je typický svojou pokojnou a vyrovnanou povahou. Rád o veciach premýšľa a jeho činy teda predchádza premyslený plán.

Neuchopiteľný vzduch: Blíženci, Váhy, Vodnár

Blíženci v sebe ukrývajú niekoľko osobností. Sú kreatívni, otvorení, priateľskí a hýria pozitívnou náladou. Váhy sú elegantné znamenie, ktoré oplýva logickým myslením a rado sa pohybuje medzi ľuďmi. Vodnár je silnou a nezávislou osobnosťou, ktorá vie svojou slobodomyseľnosťou zaujať. K spokojnému životu potrebuje slobodu.

Neskrotná voda: Ryby, Rak, Škorpión

Ryby vynikajú svojou citlivosťou a empatiou. Možno sa na prvý pohľad zdá, že sú silné, ale vnútri sú veľmi zraniteľné. Rak je mimoriadne emocionálne založené stvorenie, ktoré sa riadi svojou intuíciou. Rodina a láska sú pre neho na prvom mieste. Škorpión má veľmi výnimočnú dušu, ktorá v sebe ukrýva hlboké city. Má silnú intuíciu a sebadôveru.

Ďalšie články

Z nášho blogu

Pravý diamant pre tú pravú

Skutočnú lásku spečatí len zásnubný prsteň s diamantom, ktorý je rovnako pevný ako ten najhlbší cit. Hľadáte prsteň pre ženu svojho srdca? V širokej ponuke ALOve zaručene nájdete ten pravý.

ČÍTAŤ VIAC

Splňte si tento rok vaše diamantové sny

Neodkladajte výber vianočných darčekov na poslednú chvíľu. Myslite na svojich milovaných už teraz a pripravte si pre nich trblietavé prekvapenie, na ktoré len tak nezabudnú. Nadeľte si pod stromček ra...

ČÍTAŤ VIAC

It's all about the ring

Obzeráte sa po originálnom prsteni len tak pre radosť alebo si vyberáte ten pravý, ktorý vás bude zdobiť do konca života? Nechajte sa inšpirovať našou ponukou zásnubných prsteňov i štýlových kúskov na...

ČÍTAŤ VIAC

ALOve Symbols: Môj diamantový talizman

My tiež, preto sme preskúmali všetky magické talizmany a vybrali pre vás tie najzaručenejšie. Či už dávate prednosť tradičnému krížiku, obľúbenému symbolu nekonečna, tajomnému mesiacu alebo amuletu v...

ČÍTAŤ VIAC