Čakajte prosím...

Šperky so znamením zverokruhu

ALOve Blog — 20.08.2019

Viete, čo o vás vypovedá vaše znamenie? Alebo aký bude váš osud?

Či už ste závislí na čítaní svojho horoskopu, patríte medzi milovníkov hviezd alebo ste len pyšní na svoje znamenie, odhaľte, čo sa vo vás skrýva. Vyzdvihnite aj vy svoje silné stránky so zlatými diamantovými šperkami ALOve so znamením zverokruhu.

Spontánny oheň: Baran, Strelec, Lev

Baran je typický svojím silným a energickým konaním. Ide si za svojimi snami a hľadá svoju spriaznenú dušu. Strelec hýri optimizmom a rád sa v živote usmieva. Najšťastnejší je, keď má okolo seba svojich priateľov. Lev v sebe skrýva temperamentnú a energickú dušu. Má vysoké sebavedomie a nebojí sa to ostatným ukázať.

Energická zem: Býk, Panna, Kozorožec

Býk v sebe ukrýva veľmi elegantné a štýlové vystupovanie. Vo veciach má rád poriadok a stráži si svoje súkromie. Panna žije v realite, ale je to aj rojko, ktorý si ide za svojimi snami. V živote má rada vo veciach poriadok a organizovanosť. Kozorožec je typický svojou pokojnou a vyrovnanou povahou. Rád o veciach premýšľa a jeho činy teda predchádza premyslený plán.

Neuchopiteľný vzduch: Blíženci, Váhy, Vodnár

Blíženci v sebe ukrývajú niekoľko osobností. Sú kreatívni, otvorení, priateľskí a hýria pozitívnou náladou. Váhy sú elegantné znamenie, ktoré oplýva logickým myslením a rado sa pohybuje medzi ľuďmi. Vodnár je silnou a nezávislou osobnosťou, ktorá vie svojou slobodomyseľnosťou zaujať. K spokojnému životu potrebuje slobodu.

Neskrotná voda: Ryby, Rak, Škorpión

Ryby vynikajú svojou citlivosťou a empatiou. Možno sa na prvý pohľad zdá, že sú silné, ale vnútri sú veľmi zraniteľné. Rak je mimoriadne emocionálne založené stvorenie, ktoré sa riadi svojou intuíciou. Rodina a láska sú pre neho na prvom mieste. Škorpión má veľmi výnimočnú dušu, ktorá v sebe ukrýva hlboké city. Má silnú intuíciu a sebadôveru.

Ďalšie články

Z nášho blogu

Šperk ako najkrajší valentínsky darček od srdca

Sviatok svätého Valentína tento rok pripadá na piatok 14. februára. Vedeli ste, že sviatok zamilovaných má svoj pôvod už v 3. storočí, kedy kňaz Valentín aj napriek zákazu cisára Claudia II. oddával z...

ČÍTAŤ VIAC

Máte už svoj prvý diamant?

Luxusné šperky ALO diamonds pozná snáď každý. ALOve je ich sesterská značka, ktorá ponúka jedinečné minimalistické zlaté šperky s pravými diamantmi za dostupné ceny, ktoré sa pohybujú už od 140 eur. N...

ČÍTAŤ VIAC

Talizmany ALOve pre šťastie a ich význam

História talizmanov siaha až do paleolitu, ale najväčší rozkvet zažívala v starovekom Egypte, kde sa zdobili zlatom či vybrusovali z drahých kameňov. Od tej doby sa ich obľuba znásobila. Vyrábajú sa t...

ČÍTAŤ VIAC