Čakajte prosím...

Šperk ako najkrajší valentínsky darček od srdca

ALOve Blog — 23.01.2020

Objavte šperky, ktorými zaručene vykúzlite svojej polovičke úsmev na tvári a inšpirujte sa romantickými nápadmi na Valentína.

Sviatok svätého Valentína tento rok pripadá na piatok 14. februára. Vedeli ste, že sviatok zamilovaných má svoj pôvod už v 3. storočí, kedy kňaz Valentín aj napriek zákazu cisára Claudia II. oddával zamilované dvojice? Ak ste sa aj vy rozhodli tento výnimočný deň plný lásky osláviť a urobiť žene svojho srdca radosť, pozrite sa na naše tipy na valentínske darčeky a nápady, ako urobiť tento deň ešte nezabudnuteľnejším.

Prečo je šperk najlepší valentínsky darček?

Ako inak povedať svojej milovanej, že túžite po tom, aby vaša láska trvala naveky, než šperkom s briliantom? Nie nadarmo sa hovorí, že sú diamanty večné. A diamantové šperky ALOve potešia ženu nielen na Valentína, ale rozžiaria jej tvár zakaždým, keď sa na ne pozrie. Stanú sa prekrásnou ozdobou a spomienkou na nezabudnuteľné okamihy.

Šperky Love Message

Máloktorý symbol je viac spojený s láskou ako srdce. Práve srdce sa stalo neodmysliteľnou súčasťou šperkov z kolekcie Love Message. Šperky v podobe zlatých náramkov a náhrdelníkov so srdiečkom a briliantom sa premenia na tú najtrblietavejšiu a najoslnivejšiu milostnú správu všetkých čias.

Šperky No Ordinary Words

Sú slová, ktoré muži nehovoria každý deň a pre ženu sú rovnako vzácne ako diamant. K týmto slovám patrí láska, spojenie milujem ťa. Tieto slová v sebe nesú tie najkrajšie emócie. Ak sa chcete na vlastné oči presvedčiť, akú silu majú, obdarujte svoju milovanú zlatým šperkom s briliantom z kolekcie No Ordinary Words.

Valentínsky TIP: Celý deň v znamení lásky

Prajete si, aby bol tohtoročný Valentín výnimočný od rána až do večera? Začnite ho tým, že svojej drahej polovičke pripravíte raňajky do postele, v práci ju prekvapte zaslanou kyticou jej obľúbených kvetov a aj večer prežite v duchu romantiky. Pozvite ju na slávnostnú večeru a darujte jej trblietavý valentínsky darček.

Ďalšie články

Z nášho blogu

Šperky so znamením zverokruhu

Či už ste závislí na čítaní svojho horoskopu, patríte medzi milovníkov hviezd alebo ste len pyšní na svoje znamenie, odhaľte, čo sa vo vás skrýva. Vyzdvihnite aj vy svoje silné stránky so zlatými diam...

ČÍTAŤ VIAC

Máte už svoj prvý diamant?

Luxusné šperky ALO diamonds pozná snáď každý. ALOve je ich sesterská značka, ktorá ponúka jedinečné minimalistické zlaté šperky s pravými diamantmi za dostupné ceny, ktoré sa pohybujú už od 140 eur. N...

ČÍTAŤ VIAC

Talizmany ALOve pre šťastie a ich význam

História talizmanov siaha až do paleolitu, ale najväčší rozkvet zažívala v starovekom Egypte, kde sa zdobili zlatom či vybrusovali z drahých kameňov. Od tej doby sa ich obľuba znásobila. Vyrábajú sa t...

ČÍTAŤ VIAC