Čakajte prosím...

Šperk ako najkrajší valentínsky darček od srdca

ALOve Blog — 23.01.2020

Objavte šperky, ktorými zaručene vykúzlite svojej polovičke úsmev na tvári a inšpirujte sa romantickými nápadmi na Valentína.

Sviatok svätého Valentína tento rok pripadá na piatok 14. februára. Vedeli ste, že sviatok zamilovaných má svoj pôvod už v 3. storočí, kedy kňaz Valentín aj napriek zákazu cisára Claudia II. oddával zamilované dvojice? Ak ste sa aj vy rozhodli tento výnimočný deň plný lásky osláviť a urobiť žene svojho srdca radosť, pozrite sa na naše tipy na valentínske darčeky a nápady, ako urobiť tento deň ešte nezabudnuteľnejším.

Prečo je šperk najlepší valentínsky darček?

Ako inak povedať svojej milovanej, že túžite po tom, aby vaša láska trvala naveky, než šperkom s briliantom? Nie nadarmo sa hovorí, že sú diamanty večné. A diamantové šperky ALOve potešia ženu nielen na Valentína, ale rozžiaria jej tvár zakaždým, keď sa na ne pozrie. Stanú sa prekrásnou ozdobou a spomienkou na nezabudnuteľné okamihy.

Šperky Love Message

Máloktorý symbol je viac spojený s láskou ako srdce. Práve srdce sa stalo neodmysliteľnou súčasťou šperkov z kolekcie Love Message. Šperky v podobe zlatých náramkov a náhrdelníkov so srdiečkom a briliantom sa premenia na tú najtrblietavejšiu a najoslnivejšiu milostnú správu všetkých čias.

Šperky No Ordinary Words

Sú slová, ktoré muži nehovoria každý deň a pre ženu sú rovnako vzácne ako diamant. K týmto slovám patrí láska, spojenie milujem ťa. Tieto slová v sebe nesú tie najkrajšie emócie. Ak sa chcete na vlastné oči presvedčiť, akú silu majú, obdarujte svoju milovanú zlatým šperkom s briliantom z kolekcie No Ordinary Words.

Valentínsky TIP: Celý deň v znamení lásky

Prajete si, aby bol tohtoročný Valentín výnimočný od rána až do večera? Začnite ho tým, že svojej drahej polovičke pripravíte raňajky do postele, v práci ju prekvapte zaslanou kyticou jej obľúbených kvetov a aj večer prežite v duchu romantiky. Pozvite ju na slávnostnú večeru a darujte jej trblietavý valentínsky darček.

Ďalšie články

Z nášho blogu

Pravý diamant pre tú pravú

Skutočnú lásku spečatí len zásnubný prsteň s diamantom, ktorý je rovnako pevný ako ten najhlbší cit. Hľadáte prsteň pre ženu svojho srdca? V širokej ponuke ALOve zaručene nájdete ten pravý.

ČÍTAŤ VIAC

Splňte si tento rok vaše diamantové sny

Neodkladajte výber vianočných darčekov na poslednú chvíľu. Myslite na svojich milovaných už teraz a pripravte si pre nich trblietavé prekvapenie, na ktoré len tak nezabudnú. Nadeľte si pod stromček ra...

ČÍTAŤ VIAC

It's all about the ring

Obzeráte sa po originálnom prsteni len tak pre radosť alebo si vyberáte ten pravý, ktorý vás bude zdobiť do konca života? Nechajte sa inšpirovať našou ponukou zásnubných prsteňov i štýlových kúskov na...

ČÍTAŤ VIAC

ALOve Symbols: Môj diamantový talizman

My tiež, preto sme preskúmali všetky magické talizmany a vybrali pre vás tie najzaručenejšie. Či už dávate prednosť tradičnému krížiku, obľúbenému symbolu nekonečna, tajomnému mesiacu alebo amuletu v...

ČÍTAŤ VIAC