ZNOVA OTVÁRAME! Od pondelka 19.4. môžete opäť prísť do našich butikov. Príďte si pozrieť trblietavé novinky zo sveta diamantov.

Čakajte prosím...

Šperk ako najkrajší valentínsky darček od srdca

ALOve Blog — 23.01.2020

Objavte šperky, ktorými zaručene vykúzlite svojej polovičke úsmev na tvári a inšpirujte sa romantickými nápadmi na Valentína.

Sviatok svätého Valentína tento rok pripadá na piatok 14. februára. Vedeli ste, že sviatok zamilovaných má svoj pôvod už v 3. storočí, kedy kňaz Valentín aj napriek zákazu cisára Claudia II. oddával zamilované dvojice? Ak ste sa aj vy rozhodli tento výnimočný deň plný lásky osláviť a urobiť žene svojho srdca radosť, pozrite sa na naše tipy na valentínske darčeky a nápady, ako urobiť tento deň ešte nezabudnuteľnejším.

Prečo je šperk najlepší valentínsky darček?

Ako inak povedať svojej milovanej, že túžite po tom, aby vaša láska trvala naveky, než šperkom s briliantom? Nie nadarmo sa hovorí, že sú diamanty večné. A diamantové šperky ALOve potešia ženu nielen na Valentína, ale rozžiaria jej tvár zakaždým, keď sa na ne pozrie. Stanú sa prekrásnou ozdobou a spomienkou na nezabudnuteľné okamihy.

Šperky Love Message

Máloktorý symbol je viac spojený s láskou ako srdce. Práve srdce sa stalo neodmysliteľnou súčasťou šperkov z kolekcie Love Message. Šperky v podobe zlatých náramkov a náhrdelníkov so srdiečkom a briliantom sa premenia na tú najtrblietavejšiu a najoslnivejšiu milostnú správu všetkých čias.

Šperky No Ordinary Words

Sú slová, ktoré muži nehovoria každý deň a pre ženu sú rovnako vzácne ako diamant. K týmto slovám patrí láska, spojenie milujem ťa. Tieto slová v sebe nesú tie najkrajšie emócie. Ak sa chcete na vlastné oči presvedčiť, akú silu majú, obdarujte svoju milovanú zlatým šperkom s briliantom z kolekcie No Ordinary Words.

Ďalšie články

Z nášho blogu

Pustite farby do vášho života

Farby nám do života prinášajú radosť. V kolekcii ALOve Bonbons nájdete množstvo druhov drahých kameňov, ktoré hýria tými najkrajšími a najrôznejšími farbami. Je už len na vás či zvolíte drahokamy rubí...

ČÍTAŤ VIAC

Výnimočný deň si zaslúži mimoriadny šperk

Plánujete, že svoju drahú polovičku požiadate o ruku? Túto jedinečnú chvíľu si zapamätáte na celý život, preto je veľmi dôležité, akým šperkom vyznáte svoju lásku. Ak jej chcete ukázať, aký drahocenný...

ČÍTAŤ VIAC

Obdarujte ženy svojho života

Ako vyzdvihnúť ženskú krásu lepšie ako nádherným šperkom. Kvet zvädne, bonboniéra sa zje, potešte ženu svojho života niečím, čo bude mať na celý život. Ukážte, ako dobre ju poznáte a ako veľa pre vás ...

ČÍTAŤ VIAC

Získajte trendy cestovnú šperkovnicu zdarma!

Nenechajte si ujsť našu limitovanú ponuku a získajte trendy cestovnú šperkovnicu ako darček zdarma.

ČÍTAŤ VIAC