ZNOVA OTVÁRAME! Od pondelka 19.4. môžete opäť prísť do našich butikov. Príďte si pozrieť trblietavé novinky zo sveta diamantov.

Čakajte prosím...

Pustite farby do vášho života

ALOve Blog — 31.03.2021

Šperky z kolekcie Bonbons za nás vyfarbila sama príroda

Farby nám do života prinášajú radosť. V kolekcii ALOve Bonbons nájdete množstvo druhov drahých kameňov, ktoré hýria tými najkrajšími a najrôznejšími farbami. Je už len na vás či zvolíte drahokamy rubín, smaragd, zafír, tanzanit alebo podľahnete pestrým farbám citrínu, ametystu, topásu alebo nežnému ruženínu. Farebná škála je naozaj široká, preto sa nebojte a pustite do vášho šatníka viac energie a pozitivity.

Objavte čaro farebných drahých kameňov

Unikátne kombinácie pestrofarebných kameňov s bielym, ružovým alebo žltým zlatom vás okúzlia na prvý pohľad. Drahé kamene vznikali milióny rokov a nie sú len nádherným kúskom prírody, ale môžu pozitívne vplývať na naše telo dokonca mať liečivé účinky. Napríklad ametyst je kameňom očisty a prináša harmóniu, citrín dodáva odvahu, ruženín je kameň lásky a smaragd podporuje rodinnú pohodu. Ich nosenie v podobe nádherných šperkov teda určite stojí za vyskúšanie.

Prstene

Výber v kolekcií ALOve Bonbons nie je len o farbe kameňa, ale aj o jeho tvare. Klasický okrúhly, zaujímavý ovál, moderný cushion alebo originálny tvar srdca je iba malá ukážka možností. Exkluzívny farebný prsteň s dokonalým výbrusom na ruke nádherne vynikne. Jedinečný šperk, ktorý sa zrodil z prírody vyzdvihne jeho majitelku.

Všetky prstene Bonbons

Prívesky a náušnice

Nápad a perfektné spracovanie 14 karátového zlata v kombinácii s prírodnými farebnými kameňmi je zárukou originálneho šperku na celý život. Prívesky a náušnice je možné štýlovo ladiť a kombinovať a váš outfit povznesú na vyššiu úroveň. V kolekcii ALOve Bonbons nájdete decentné náušnice na bežné nosenie alebo trendy prívesky, ktoré vyfarbia váš deň.

Prezrieť kolekciu Bonbons

Ďalšie články

Z nášho blogu

Výnimočný deň si zaslúži mimoriadny šperk

Plánujete, že svoju drahú polovičku požiadate o ruku? Túto jedinečnú chvíľu si zapamätáte na celý život, preto je veľmi dôležité, akým šperkom vyznáte svoju lásku. Ak jej chcete ukázať, aký drahocenný...

ČÍTAŤ VIAC

Obdarujte ženy svojho života

Ako vyzdvihnúť ženskú krásu lepšie ako nádherným šperkom. Kvet zvädne, bonboniéra sa zje, potešte ženu svojho života niečím, čo bude mať na celý život. Ukážte, ako dobre ju poznáte a ako veľa pre vás ...

ČÍTAŤ VIAC

Získajte trendy cestovnú šperkovnicu zdarma!

Nenechajte si ujsť našu limitovanú ponuku a získajte trendy cestovnú šperkovnicu ako darček zdarma.

ČÍTAŤ VIAC

Diamantové darčekové sety

Máme pre vás tipy na tie najkrajšie darčeky. Objavte naše diamantové bestsellery - najobľúbenejší náramky, náhrdelníky, náušnice a prstene - a vyskladajte si trblietavé darčekové sety na mieru. Pri vý...

ČÍTAŤ VIAC