Posledná možnosť objednávok s garanciou doručenia do Vianoc je 13.12.2022. Pri zákazkovej výrobe je objednanie možné do 7.12.2022Ďakujeme za pochopenie. Váš tím ALOve.

Čakajte prosím...

Prekvapte šperkom tých, ktorí to najmenej čakajú

ALOve Blog — 20.11.2022

Darčeky pre celú rodinu

Buďte prvým, kto v priateľoch a blízkych rozpúta vášeň ku šperkom. Pokiaľ poznáte niekoho, kto ešte žiadne šperky nemá, darujte šperk, ktorý otvorí dvere k luxusným a do detailov prepracovaným doplnkom. Šperky sú stále populárnejšie dokonca aj medzi mužmi, tak sa nebojte vystúpiť z radu a darujte darček na celý život. Nestrácajte čas a začnite rovno u novorodencoch!

I muži sa v móde vyžívajú

Šperky medzi mužmi zažívajú v posledných rokoch veľký boom! Nech už za to môže spevák Harry Styles alebo herci Timothée Chalamet či Brad Pitt, ktorí sa s doplnkami hrajú nie len na červenom koberci, ale i v súkromnom živote, tento trend sa zaručene chytil. Výrazné prstene, statement náhrdelníky alebo vrstvené náramky, zakázané nie je nič, ba naopak! Podtrhnite svoju osobnosť šperkami a držte krok s módou. A ženám sa tak rozširuje portfólio darčekov, ktoré môžu mužom darovať.

ŠPERKY PRE MUŽOV

Buďte prvým, kto odštartuje lásku ku šperkom

Na šperky nie je nikdy dosť skoro, buďte prvým, kto nadelí šperk novorodencovi alebo malému dieťaťu. Oslávte tak ich prvé úspechy alebo narodeniny a darujte talizman, ktorý s nimi zostane do konce života a stane sa pripomienkou krásnych detských rokov. Vyberte náušničky, náramky alebo retiazky z kvalitného 14kt zlata a vykúzlite vašim malým ratolestiam úsmev na tvári.

DETSKÉ ŠPERKY

Šperky utvrdzujúce rodinné puto

Šperky majú veľkú váhu v symbolike a dokážu vyjadriť silné puto a spojenie. Matching šperky, ktoré zdieľajú priatelia alebo celá rodina sú symbolom komunity a súdržnosti. Zaobstarajte si rodinný set šperkov, ktorý vás bude navzájom ešte viac spojovať a stane sa pripomienkou rodinného šťastia kamkoľvek pôjdete.

ŠPERKY PRE CELÚ RODINU

Ďalšie články

Z nášho blogu

Diamantový šperk poteší i tých najnáročnejších

Najlepší čas na diamant je pri zásnubách a počas Vianoc. Ak plánujete tieto dve udalosti spojiť dohromady, alebo chcete svoju milovanú obdarovať len tak, bez pokľaknutia na zem, diamanty jej určite v...

ČÍTAŤ VIAC

Inšpirujte sa tento rok na Vianoce u celebrít

Vianoce sú za rohom a okienko na nákup darčekov sa pomaly zatvára. Zháňate nadčasový darček na celý život a zároveň niečo, čo bude dizajnérskym kúskom? Odpoveďou je zlatý šperk inšpirovaný celebritami...

ČÍTAŤ VIAC

Pomôžeme vám vybrať zásnubný prsteň snov!

Chystáte sa vysloviť tu najromantickejšiu vetu a svoju milovanú požiadať o ruku? Dali sme pre vás dohromady všeobecného radcu, na čo sa pri výbere zamerať a akým smerom sa uberať. Pravdou ale zostáva,...

ČÍTAŤ VIAC

Darčeky pre ženy vášho života

Obdarujte svojich najmilších darčekom, ktorý budú mať vždy pri sebe. Diamant, ktorý utvrdí vaše puto, vyjadrí vašu vďaku a stane sa symbolom vašej lásky.

ČÍTAŤ VIAC