ZNOVA OTVÁRAME! Od pondelka 19.4. môžete opäť prísť do našich butikov. Príďte si pozrieť trblietavé novinky zo sveta diamantov.

Čakajte prosím...

Obdarujte ženy svojho života

ALOve Blog — 25.02.2021

Zdôraznite jej osobnosť

Ako vyzdvihnúť ženskú krásu lepšie ako nádherným šperkom. Kvet zvädne, bonboniéra sa zje, potešte ženu svojho života niečím, čo bude mať na celý život. Ukážte, ako dobre ju poznáte a ako veľa pre vás znamená, diamantovým šperkom od ALOve.

Pre elegantnú dámu

Vyjadriť ženskosť, vkus a individualitu sa dá aj výberom šperku! V kolekcii Elegant nájdete nádherné spojenie jemných vlniek, lesku, pevnosti a pompéznosti diamantov. Presne taká, aká je aj žena, ktorá takýto skvost dostane.

Prezrieť kolekciu Elegant

Pre vyznávačku prírody

Turistika, prechádzky, vôňa stromov a lesov - to je jej vášeň. Pohľad na krásnu kyticu jej vždy vyčarí úsmev na tvári. Ak v tom vidíte ženu svojho života, vyberte pre ňu kvet, ktorý bude mať stále pri sebe a nikdy nezvädne. Kolekcia šperkov ALOve Mother Nature je pre ňu ako stvorená. Či už zvolíte jemný kvietok alebo lístok, ktorého krása je zdôraznená leskom diamantov.

Prezrieť kolekciu Mother Nature

Pre milovníčku symbolov

Malý symbol, ktorý dokáže tak veľa povedať. Osobnosť ženy sa dá vystihnúť jemným šperkom, ktorý celému svetu ukáže, na čom jej záleží. Tiež je veľavravným odkazom a prianím od vás. V kolekciách ALOve Make a wish a Symbols nájdete nežné náramky či náhrdelníky s drobnými príveskami, ktoré dokážete spolu krásne kombinovať a vrstviť. Zvoliť môžete tradičný krížik, znak nekonečna, štastia alebo vyberte z veľkého množstva symbolov, ktoré budú jej osobným talizmanom.

Prezrieť kolekciu Symbols

Ďalšie články

Z nášho blogu

Pustite farby do vášho života

Farby nám do života prinášajú radosť. V kolekcii ALOve Bonbons nájdete množstvo druhov drahých kameňov, ktoré hýria tými najkrajšími a najrôznejšími farbami. Je už len na vás či zvolíte drahokamy rubí...

ČÍTAŤ VIAC

Výnimočný deň si zaslúži mimoriadny šperk

Plánujete, že svoju drahú polovičku požiadate o ruku? Túto jedinečnú chvíľu si zapamätáte na celý život, preto je veľmi dôležité, akým šperkom vyznáte svoju lásku. Ak jej chcete ukázať, aký drahocenný...

ČÍTAŤ VIAC

Získajte trendy cestovnú šperkovnicu zdarma!

Nenechajte si ujsť našu limitovanú ponuku a získajte trendy cestovnú šperkovnicu ako darček zdarma.

ČÍTAŤ VIAC

Diamantové darčekové sety

Máme pre vás tipy na tie najkrajšie darčeky. Objavte naše diamantové bestsellery - najobľúbenejší náramky, náhrdelníky, náušnice a prstene - a vyskladajte si trblietavé darčekové sety na mieru. Pri vý...

ČÍTAŤ VIAC