ZNOVA OTVÁRAME! Od pondelka 19.4. môžete opäť prísť do našich butikov. Príďte si pozrieť trblietavé novinky zo sveta diamantov.

Čakajte prosím...

Leto plné lesku s diamantovými šperkami ALOve

ALOve Blog — 14.07.2020

Summer favourites: Sea, sun & sparkles

Vylaďte váš letný look k dokonalosti s minimalistickými, trendy a originálnymi šperkami ALOve s diamantmi, drahými farebnými kameňmi alebo so štýlovou kombináciou zlata a farebných šnúrok. Inšpirujte sa našimi letnými favoritmi a užite si leto v znamení lesku!

Ocean vibes

Vyjadrite svoje pocity alebo načerpajte novú sviežu energiu s prsteňmi s drahými farebnými kameňmi. Objavte kúzlo topásu swiss vo farbách oceánu a vyfarbite svoj letný look šperkom, ktorý sa zrodil z prírody. Nebojte sa tiež vrstvenia, skúste štýlovú kombináciu s jemnými diamantovými líniami.

#matchingjewelry

Rovnaký šperk pre oboch! Alebo aj pre troch! Máte svoju spriaznenú dušu? Oslávte vaše puto. Spojte sa so svojou najlepšou kamarátku, sestrou, mamičkou alebo so svojím partnerom rovnakým šperkom. Minimalistické náramky využívajúce kombináciu zlata a farebných šnúrok sú na to priam stvorené. S #MATCHINGJEWELRY k sebe budete patriť už navždy. V ponuke ALOve už od 83 €.

Summer love

Každé leto má svoj príbeh. Nádherné dni, romantické vyznania, najsladšie spomienky. Vďaka šperkom z kolekcie No Ordinary Words s láskyplnými slovami podčiarknutými diamantovým leskom si ich môžete pamätať už navždy.

Ďalšie články

Z nášho blogu

Pustite farby do vášho života

Farby nám do života prinášajú radosť. V kolekcii ALOve Bonbons nájdete množstvo druhov drahých kameňov, ktoré hýria tými najkrajšími a najrôznejšími farbami. Je už len na vás či zvolíte drahokamy rubí...

ČÍTAŤ VIAC

Výnimočný deň si zaslúži mimoriadny šperk

Plánujete, že svoju drahú polovičku požiadate o ruku? Túto jedinečnú chvíľu si zapamätáte na celý život, preto je veľmi dôležité, akým šperkom vyznáte svoju lásku. Ak jej chcete ukázať, aký drahocenný...

ČÍTAŤ VIAC

Obdarujte ženy svojho života

Ako vyzdvihnúť ženskú krásu lepšie ako nádherným šperkom. Kvet zvädne, bonboniéra sa zje, potešte ženu svojho života niečím, čo bude mať na celý život. Ukážte, ako dobre ju poznáte a ako veľa pre vás ...

ČÍTAŤ VIAC

Získajte trendy cestovnú šperkovnicu zdarma!

Nenechajte si ujsť našu limitovanú ponuku a získajte trendy cestovnú šperkovnicu ako darček zdarma.

ČÍTAŤ VIAC