Pri nákupe nad 300 € získate cestovnú šperkovnicu v hodnote 14 € ako DARČEK ZDARMA. Akcia platí od 13. 01. 2021 do 24. 01. 2021.
Čakajte prosím...

Leto plné lesku s diamantovými šperkami ALOve

ALOve Blog — 14.07.2020

Summer favourites: Sea, sun & sparkles

Vylaďte váš letný look k dokonalosti s minimalistickými, trendy a originálnymi šperkami ALOve s diamantmi, drahými farebnými kameňmi alebo so štýlovou kombináciou zlata a farebných šnúrok. Inšpirujte sa našimi letnými favoritmi a užite si leto v znamení lesku!

Ocean vibes

Vyjadrite svoje pocity alebo načerpajte novú sviežu energiu s prsteňmi s drahými farebnými kameňmi. Objavte kúzlo topásu swiss vo farbách oceánu a vyfarbite svoj letný look šperkom, ktorý sa zrodil z prírody. Nebojte sa tiež vrstvenia, skúste štýlovú kombináciu s jemnými diamantovými líniami.

#matchingjewelry

Rovnaký šperk pre oboch! Alebo aj pre troch! Máte svoju spriaznenú dušu? Oslávte vaše puto. Spojte sa so svojou najlepšou kamarátku, sestrou, mamičkou alebo so svojím partnerom rovnakým šperkom. Minimalistické náramky využívajúce kombináciu zlata a farebných šnúrok sú na to priam stvorené. S #MATCHINGJEWELRY k sebe budete patriť už navždy. V ponuke ALOve už od 83 €.

Summer love

Každé leto má svoj príbeh. Nádherné dni, romantické vyznania, najsladšie spomienky. Vďaka šperkom z kolekcie No Ordinary Words s láskyplnými slovami podčiarknutými diamantovým leskom si ich môžete pamätať už navždy.

Ďalšie články

Z nášho blogu

Získajte trendy cestovnú šperkovnicu zdarma!

Nenechajte si ujsť našu limitovanú ponuku a získajte trendy cestovnú šperkovnicu ako darček zdarma.

ČÍTAŤ VIAC

Diamantové darčekové sety

Máme pre vás tipy na tie najkrajšie darčeky týchto Vianoc. Objavte naše diamantové bestsellery - najobľúbenejší náramky, náhrdelníky, náušnice a prstene - a vyskladajte si trblietavé darčekové sety na...

ČÍTAŤ VIAC

Black Friday. Black Diamonds.

V ALOve aj na Black Friday vsádzame na kvalitu a nevšedný luxus, a preto prinášame exkluzívny výber šperkov s diamantmi v neobvyklom odtieni.

ČÍTAŤ VIAC

Pravý diamant pre tú pravú

Skutočnú lásku spečatí len zásnubný prsteň s diamantom, ktorý je rovnako pevný ako ten najhlbší cit. Hľadáte prsteň pre ženu svojho srdca? V širokej ponuke ALOve zaručene nájdete ten pravý.

ČÍTAŤ VIAC