Posledná možnosť objednávok s garanciou doručenia do Vianoc je 13.12.2022. Pri zákazkovej výrobe je objednanie možné do 7.12.2022Ďakujeme za pochopenie. Váš tím ALOve.

Čakajte prosím...

Inšpirujte sa tento rok na Vianoce u celebrít

ALOve Blog — 24.11.2022

Noste šperky slávnych!

Vianoce sú za rohom a okienko na nákup darčekov sa pomaly zatvára. Zháňate nadčasový darček na celý život a zároveň niečo, čo bude dizajnérskym kúskom? Odpoveďou je zlatý šperk inšpirovaný celebritami. O tom, že celebrity určujú trendy niet pochyb, tak sa inšpirujte ich šperkovnicou a zaobstarajte si darček podľa obľúbeného speváka alebo herečky za zlomok ceny. Vieme, čo slávni nosia a ponúkame rovnaké štýlové a kvalitné šperky, ktoré nosí napríklad Lady Gaga, Kate Middleton alebo Harry Styles.

Buď módnou ikonou

Výber šperku pre ženu dokáže byť ohromujúca, možností je neúrekom a je ťažké sa zorientovať, čo je práve v móde a zároveň sa bude páčiť konkrétnej osobe. Inšpirujte sa u žien, ktoré udávajú vo svete trendy. Herečky, speváčky, modelky a influencerky dnes a denne vynášajú dizajnérske kúsky, po ktorých prahnú ženy po celom svete. Vybrali sme pre vás šperky inšpirované slávnymi, tak urobte radosť sebe alebo darujte trendy darček, ktorý pod stromčekom určite zaboduje! I pri výbere šperkov sa viete jednoducho inspirovať, a to ako na Slovensku, tak i v zahraničí. Nech už si vyberiete štýlovú športovkyňu, akou je napríklad tenistka Dominika Cibulková alebo naopak celebrity z Hollywoodu, v ALOve si vyberiete podobné kúsky, za zlomok ceny.

ŠPERK AKO Z ČERVENÉHO KOBERCA

V detailoch sa skrýva sila

Láska ku šperkom zahorela i medzi mužmi a plno žien hľadá inšpiráciu práve v pánskych šatníkoch a šperkovniciach. Muži nosia hrdo retiazky s príveskami, shambala náramky a korálkové náramky, ale i výrazné prstene, ktoré vyjadrujú ich štýl a osobitosť. Vo svete celebrít sú svojou zbierkou šperkov známi napríklad Harry Styles, Brad Pitt, Tom Hardy alebo Shawn Mendes, ktorí hravo doplňujú svoje outfity modernými i vintage šperkami. Vo svete šperkov je plno trendov unisex, tak sa nebojte si rozšíriť svoje obzory. Nech už chcete šperky, ktoré nikto neprehliadne, alebo naopak hľadáte nenápadné kúsky, ktoré budú čerešničkou vášho outfitu, u nás si vyberiete! Kvalitné šperky zo 14kt zlata v modernom dizajne inšpirované trendami medzi celebritami.

ĎALŠIE TIPY NA DARČEKY

Ďalšie články

Z nášho blogu

Diamantový šperk poteší i tých najnáročnejších

Najlepší čas na diamant je pri zásnubách a počas Vianoc. Ak plánujete tieto dve udalosti spojiť dohromady, alebo chcete svoju milovanú obdarovať len tak, bez pokľaknutia na zem, diamanty jej určite v...

ČÍTAŤ VIAC

Prekvapte šperkom tých, ktorí to najmenej čakajú

Buďte prvým, kto v priateľoch a blízkych rozpúta vášeň ku šperkom. Pokiaľ poznáte niekoho, kto ešte žiadne šperky nemá, darujte šperk, ktorý otvorí dvere k luxusným a do detailov prepracovaným doplnko...

ČÍTAŤ VIAC

Pomôžeme vám vybrať zásnubný prsteň snov!

Chystáte sa vysloviť tu najromantickejšiu vetu a svoju milovanú požiadať o ruku? Dali sme pre vás dohromady všeobecného radcu, na čo sa pri výbere zamerať a akým smerom sa uberať. Pravdou ale zostáva,...

ČÍTAŤ VIAC

Darčeky pre ženy vášho života

Obdarujte svojich najmilších darčekom, ktorý budú mať vždy pri sebe. Diamant, ktorý utvrdí vaše puto, vyjadrí vašu vďaku a stane sa symbolom vašej lásky.

ČÍTAŤ VIAC