Čakajte prosím...

Black Friday. Black Diamonds.

ALOve Blog — 19.11.2020

#DiamondsAreTheNewBlack

V ALOve aj na Black Friday vsádzame na kvalitu a nevšedný luxus, a preto prinášame exkluzívny výber šperkov s diamantmi v neobvyklom odtieni.

In black we trust

Nepriehľadné, no neprehliadnuteľné čierne diamanty sú drahokamy s kovovým leskom, ktoré sa pýšia nielen tajomnou farbou. Niektoré výskumy im tiež pripisujú mimozemský pôvod. Tento unikát sa vynímal už na zásnubnom prsteni Carrie Bradshaw v ikonickom seriáli Sex v meste. Vďaka náhrdelníkom, náramkom a prsteňom ALOve s čiernymi diamantmi si teraz môžete dopriať pocit absolútnej výnimočnosti aj vy.

Rebel at heart

S ALOve môže byť každá žena sama sebou. Na svoje si prídu nielen milovníčky jednoduchých a čistých línií, ale aj všetky sebavedomé ženy a dievčatá so srdcom rebelky. Ak hľadáte šperk, ktorým sa chcete odlíšiť, temné diamanty sú trefou do čierneho.

Women who wear black lead colorful lives.

#BlackIsMyHappyColor

Ďalšie články

Z nášho blogu

Obdarujte ženy svojho života

Ako vyzdvihnúť ženskú krásu lepšie ako nádherným šperkom. Kvet zvädne, bonboniéra sa zje, potešte ženu svojho života niečím, čo bude mať na celý život. Ukážte, ako dobre ju poznáte a ako veľa pre vás ...

ČÍTAŤ VIAC

Získajte trendy cestovnú šperkovnicu zdarma!

Nenechajte si ujsť našu limitovanú ponuku a získajte trendy cestovnú šperkovnicu ako darček zdarma.

ČÍTAŤ VIAC

Diamantové darčekové sety

Máme pre vás tipy na tie najkrajšie darčeky. Objavte naše diamantové bestsellery - najobľúbenejší náramky, náhrdelníky, náušnice a prstene - a vyskladajte si trblietavé darčekové sety na mieru. Pri vý...

ČÍTAŤ VIAC

Pravý diamant pre tú pravú

Skutočnú lásku spečatí len zásnubný prsteň s diamantom, ktorý je rovnako pevný ako ten najhlbší cit. Hľadáte prsteň pre ženu svojho srdca? V širokej ponuke ALOve zaručene nájdete ten pravý.

ČÍTAŤ VIAC