Pri nákupe nad 300 € získate cestovnú šperkovnicu v hodnote 14 € ako DARČEK ZDARMA. Akcia platí od 13. 01. 2021 do 24. 01. 2021.
Čakajte prosím...

Charitatívna kolekcia ALOve Iluze by Bára Nesvadbová

ALOve Blog — 03.08.2020

,,Skutočná láska nič neočakáva. Len dáva. A všetko odpustí.“

Známa spisovateľka úspešných románov Bára Nesvadbová sa venuje mnohým charitatívnym projektom. Je zakladateľkou nadačného fondu Be Charity, ktorý pomáha najmä postihnutým deťom. Práve preto sa spojila s českou klenotníckou značkou ALOve, ktorá je už 4 roky sesterskou značkou najväčšej českej klenotníckej značky ALO diamonds a navrhla kolekciu náramkov ALOve Iluze by Bára Nesvadbová.

Vášeň, Touha, Láska

Náramky z charitatívnej kolekcie ALOve Iluze by Bára Nesvadbová tvoria srdiečka zo 14kt zlata spojené farebnou šnúrkou. Náramok s červenou šnúrkou a so srdiečkom z bieleho zlata sa volá Vášeň, s čiernou šnúrkou a ružovým zlatom Touha a so smotanovou šnúrkou a žltým zlatom Láska. Cena náramku je 162 €. Zakúpením náramku pomáhate statočnému dievčatku, Leonke Plintovej, na ceste za zdravím. Poputuje k nej 50 % z ceny náramku.

Šperky, ktoré pomáhajú

,,Šperky ALOve sprevádzajú našich klientov počas ich dôležitých životných okamihov – narodenín, promócií, výročí... Som nesmierne šťastný, že teraz môžu nielen priniesť radosť, ale aj naozaj pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Osobne si myslím, že kolekcia ALOve Iluze by Bára Nesvadbová bude vďaka svojmu modernému a trendy dizajnu patriť medzi tie najúspešnejšie a pre Leonku sa vyzbiera čo najviac." hovorí Alojz Ryšavý, majiteľ a zakladateľ značiek ALOve a ALO diamonds.

Príbeh nádeje

Leonka Plintová sa narodila extrémne predčasne, presne v 23. týždni tehotenstva. Jej pôrodná váha bola 550 g. Deti takto predčasne narodené majú pramalú šancu na prežitie. Leonka svoj boj o prežitie vyhrala, ale čo sa jej zdravia týka, to vyhrané nemá. Má diagnostikovanú detskú mozgovú obrnu a spastickú diparézu. Vďaka cvičeniu a rôznym rehabilitáciám Leonka začína pomaly chodiť s barličkami a zlepšuje sa aj jej mentálna stránka. Pomôžme spoločne Leonke urobiť prvý krôčik. Pomôžme jej behať s ostatnými deťmi!

Be Charity

„Je toľko charitatívnych organizácií, som z celého srdca vďačná, že pán Ryšavý dôveruje nám. Príbeh Leonky je nielen dojímavý, on obsahuje obrovskú nádej. Nádej, že jej dokážeme zmeniť osud. Myslím, že by bolo viac než krásne, keby jeden jediný šperk pôvodnej českej značky pomohol dievčatku, ktoré si na začiatku od osudu nevybralo tú najlepšiu kartu." dodáva Bára Nesvadbová.

KÚPIŤ NÁRAMOK

Ďalšie články

Z nášho blogu

Získajte trendy cestovnú šperkovnicu zdarma!

Nenechajte si ujsť našu limitovanú ponuku a získajte trendy cestovnú šperkovnicu ako darček zdarma.

ČÍTAŤ VIAC

Diamantové darčekové sety

Máme pre vás tipy na tie najkrajšie darčeky týchto Vianoc. Objavte naše diamantové bestsellery - najobľúbenejší náramky, náhrdelníky, náušnice a prstene - a vyskladajte si trblietavé darčekové sety na...

ČÍTAŤ VIAC

Black Friday. Black Diamonds.

V ALOve aj na Black Friday vsádzame na kvalitu a nevšedný luxus, a preto prinášame exkluzívny výber šperkov s diamantmi v neobvyklom odtieni.

ČÍTAŤ VIAC

Pravý diamant pre tú pravú

Skutočnú lásku spečatí len zásnubný prsteň s diamantom, ktorý je rovnako pevný ako ten najhlbší cit. Hľadáte prsteň pre ženu svojho srdca? V širokej ponuke ALOve zaručene nájdete ten pravý.

ČÍTAŤ VIAC