Čakajte prosím...

Na začiatku bola láska

Láska k vzácnym kovom a drahým kameňom, ktorých spojenie vytvorí dokonalý šperk. Klenotník Alojz Ryšavý pred takmer dvadsiatimi piatimi rokmi začal budovať spoločnosť ALO diamonds, ktorá je dnes synonymom vysokej kvality a luxusu. Zdobí ženy nielen v Čechách, ale aj vo svete, kde budí poctivá klenotnícka ručná práca veľký rešpekt.

Značka ALOve
je mladšou sestrou
ALO diamonds

Je to veľká rebelka, ktorá prináša moderné, trendy a neopozerané šperky pre sebavedomé ženy a dievčatá. V každom originálnom kúsku, ktorý navrhli a ručne vyrobili naši majstri šperkári, sa trbliece diamant.

Zákazníci sú našimi najvzácnejšími šperkami

Preto sa o nich s láskou staráme. V našich butikoch pracujú vyškolení odborníci, ktorí vám radi poradia s výberom darčeka pre všetky príležitosti alebo pre seba. Nikdy totiž nie je neskoro začať sa rozmaznávať.

Vyrábame výhradne zo špičkových materiálov

Tie najkvalitnejšie diamanty nakupujeme na prestížnych svetových burzách vo vyhlásených centrách svetového diamantového trhu. V našich šperkoch nájdete zasadené iba tie diamanty, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky. Každý diamantový šperk od ALOve je samozrejme vybavený certifikátom pravosti.

ALOve desatoro

Nakupujte bez starostí! Luxusne zabalíme, zdarma doručíme, na butikoch servisujeme. Zmenili ste názor? Do 14 dní od nákupu odstúpte a my vám peniaze vrátime.

Česká
značka

ALOve je mladšou sestričkou ALO diamonds – českej klenotníckej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu takmer 25 rokov. Ctíme poctivú ručnú prácu a dbáme na najvyššiu kvalitu.

...
Za menej,
než tušíte

ALOve šperky môžete zakúpiť už od 120 €. Diamanty osobne vyberáme priamo na diamantovej burze v Antverpách a šperky tvoríme v ateliéri v Prahe.

...
Zlatý šperk
s diamantom

Každý ALOve šperk je zo 14 alebo 18karátového žltého, bieleho alebo ružového zlata a zdobí ho diamant.

...
Moderný
i nadčasový dizajn

ALOve je vždy o krok vpred. Udávame trendy a tvoríme pre všetky moderné ženy.

...
Darček na
každú príležitosť

K narodeninám, výročiu, zásnubám a svadbe, narodeniu dieťaťa, maturite a promóciám, z lásky, ako poďakovanie, alebo len tak.

...
Záruka pravosti a celoživotné partnerstvo

ALOve šperky majú certifikát pravosti a doživotne ich servisujeme.

...
Špičkové
spracovanie

Šperky ALOve vytvárajú najlepší klenotníci za použitia vyspelých technológií v pražskom ateliéri, ktorý je jeden z najväčších v Európe.

...
Možnosť prezrieť si a vyskúšať na butiku

ALOve šperky si môžete prezrieť, vyskúšať a nechať ošetriť v príjemnom prostredí našich 13 butikov, kde vám radi poradíme.

...
Luxusné
balenie

Luxusne zabalíme, na želanie aj ako darček s komplimentkou.

...
Poštovné
zdarma

Doručíme zdarma, kam si len budete priať.

Kontakt

+421 905 759 331

[email protected]

ALOve on–line, s.r.o.

Na Maninách 1040/14

170 00 Praha 7

Butiky

Šperky z našej dielne si môžete jednoducho zakúpiť v jednom z našich exkluzívnych butikov, kde si klenoty môžete prezrieť na vlastné oči.

Sledujte nás
na Instagrame

Naše šperky, vaša inšpirácia. Sledujte nás na Instagrame a neunikne vám jediná nová kolekcia.

@alove_official#slaskoualove