V súlade s nariadením Vlády SR sú všetky naše butiky v SR zatvorené. Naše diamantové šperky je stále možné objednať online alebo s pomocou našich skúsených operátoriek. Tie sú dostupné na telefóne 905 759 331 alebo pomocou chatu tu na stránke.

Tradícia hodná nasledovania

Vzácny šperk ako darček za narodenie dieťaťa je krásnou tradíciou už mnoho stoviek rokov. Čerstvá maminka najčastejšie dostávala prsteň s drahým kameňom. V mnohých rodinách sa na toto láskyplné gesto nezabúda ani v súčasnosti. Nepoznáte túto tradíciu? Nevadí. Nič vám nebráni s ňou začať.

Náramok alebo náušnice?

Či už zvolíte náramok alebo náušnice, neurobíte chybu. Počíta sa totiž gesto a to, čo máte v srdci. A že vaša partnerka dáva prednosť náhrdelníku? Aj ten v ALOve nájdete v troch farbách zlata s príveskami s briliantmi. A navyše si môžete vybrať aj rozkošný darček pre váš malý uzlíček šťastia. Čo tak retiazka s príveskom v tvare malej nožičky?

Poviete to slovom?

Možno by ste radšej venovali zlatú retiazku s doštičkou, na ktorú si môžete nechať vygravírovať vyznanie, dátum alebo čas narodenia vášho malého pokladu. Aj jednoduché ĎAKUJEM zložené z písmen s briliantmi je nádherným darčekom.