Čakajte prosím...

Tradícia hodná nasledovania

Narodenie dieťaťa by sa dalo prirovnať k zázraku. Ten si môžete už navždy pripomínať nielen tým, že so svojím potomkom oslávite každé jeho narodeniny, ale aj zlatými šperkami ALOve, ktoré naši klenotníci ozdobili trblietavými diamantmi. Vzácny šperk ako darček za narodenie dieťaťa je krásnou tradíciou už stovky rokov a v mnohých rodinách sa na toto láskyplné gesto nezabúda ani v súčasnosti. Nepoznáte túto tradíciu? Nevadí. Nič vám nebráni s ňou začať. Inšpirujte sa naším výberom šperkov vhodných ako darček pre čerstvú mamičku a aj ako prvý šperk pre vaše malé dievčatko alebo chlapčeka.

Šperky pre oboch

Či už pre vaše dievčatko zvolíte náramok alebo náušnice, neurobíte chybu. Bude to prekrásny darček na celý život. Pre malého nezbedníka sa bude hodiť diamantový náramok na retiazke alebo na trendy farebnej šnúrke. A čo pre lásku vášho života? Štýlový náhrdelník!

Večné puto

Puto medzi mamičkou a dieťaťom je večné. A večné sú tiež diamanty zdobiace zlaté šperky ALOve. Spojte sa s vaším malým pokladom symbolickým šperkom, ktorý vám bude už navždy pripomínať vaše prvé spoločné okamihy a nekonečnú materinskú lásku.